آقایم بیا

به نام حضرت دوست

 

آقایم  بیا

و غبار غربت از چهره و دلمان برگیر

آقایم بیا

و با دست مهربانت سیاهی از رخ و دلمان برگیر

بیا آقایم

 

 ***************************

سلام آقای غریب و قریبم

چقدر مهربون هستید شما

که بار دیگر دعایم  را مستجاب کردید

تا به سوی حرمتان سفر کنم و چند ساعتی را زائر و ساکن کویتان باشم

آنقدر خواهم آمد و

آنقدر التماس تان را خواهم کرد و

آنقدر درب خانه تان را خواهم زد

که مرا به حریمتان راهم دهید

 

مملو از اشتیاق دیدارم آقا.... میشه که وا کنی دوباره آغوش؟

 

 

السلام علیک یا مولای یا غریب الغربا یا ابالحسن یا

علی بن موسی الرضا (ع)

 

نایب الزیاره همه عزیزانم هستم

در پناه حضرت دوست

/ 31 نظر / 44 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی سیم چی

سلام بر دحوالارض، روزی که آسمان و زمین، برای آدمی آغوش می‌گشایند و نعمت‌هایشان را سوی او روانه می‌کنند. سلام بر دحوالارض، روزی که برای نخستین بار، خدا نعمت‌هایش را نازل کرد تا آدمی به مهرش پی ببرد. سلام بر دحوالارض، روزی که عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد تا ما گم گشتگان کوی دوست، عشق را بجوییم و ببوییم، بلکه در سرای فانی آرام گیریم و آرامش دیگران را بر هم نزنیم، و آرام‌گاه خلایق باشیم. سلام بر دحوالارض، روزی که خدا آن را پدید آورد تا بهانه‌ای دیگر بر بهانه‌ها بیفزاید، بلکه آدمی را از زندان دنیا رها کند و از بند اهریمن برهاند.

بی سیم چی

سلام بر دحوالارض، روزی که لب بر هم می‌نهیم و از بدگویی دوری می‌کنیم، روزی که چشم می‌بندیم و نازیبایی‌هایی را که زیبایی به چشم می‌آیند، نمی‌نگریم، روزی که از افترا زنندگان دوری می‌کنیم، از واژه تهمت بیزاری می‌جوییم، روزی که تهی‌دستان را دوست خود می‌شماریم و مستکبران را به حال خود رها می‌کنیم، روزی که شمع وجودمان را بار دیگر با شعله ایمان روشن می‌کنیم، بلکه از تاریکی ظلمت ‌کده دنیا بکاهیم، روزی که آب می‌پاشیم و غبار از تنها راه هستی می‌زداییم و گام‌های نویی را به این راه دعوت می‌کنیم، روزی که واژه واژه می‌نویسیم، بلکه واژه واژه بخوانند و آگاهی منتشر شود و بر شمار آگاهان افزوده شود، روزی که قامت راست می‌کنیم و به دور دست می‌نگریم تا سواری سبزپوش ببینیم که می‌آید تا ما را برهاند و همه روزمان را دحوالارض قرار دهد.

بی سیم چی

آری! قدسی شدن، تنها ویژه فرشتگان و آدمیان پرهیزکار نیست؛ آنجا که خواست خدا باشد، زمان و مکان و پدیده ‌های به ظاهر بی ‌جان نیز می‌توانند چهره ‌ای قدسی به خود گیرند و مورد تکریم و اهتمام فرشته‌ها و انسان‌ها واقع شوند؛ التماس دعا

شهید گمنام

سلام همسنگر به رسم ادب به وبلاگ زیباتون سر زدم بنده هم با افتخار شما رو لینک کردم یاعلی

سوشیانس

التماس دعا دارم اقا سید . وقتی که دلتان آسمانی می شود

ماری

التماس دعا هر بار که به حریمش رهسپارید

حریم یار

فحاشی؟آن هم به رسول خدا علیه السلام !!؟از هرچه بشود گذشت،از این یکی به آسانی نمی­شود گذشت. از همان لحظات اول ورودم به مکه خنجری خریده بودم.کلی گشته بودم تا پیدایش کنم.حالا کنار مسجد کمین کرده بودم تا وقتی بیرون آمد کارش را یکسره کنم.باید حقش را کف دستش می­گذاشتم تا عبارتی شود برای امثال او. با صدای پایی به خودم آمدم."اخرس" نبود.غلام امام رضا علیه السلام بود.دوان-دوان خودش را به من رساند.نامه­ای به دستم داد و گفت. «بسم الله الرحمن الرحیم» به حقی که به گردنت دارم.سوگندت می­دهم؛آزاری به "اخرس" نرسانی. "خداوند حافظ من است و او مرا بس است" حالا فهمیدم امام رئوف که می­گویند یعنی چه!!؟ "عیون اخبار امام رضا ع،ج2"

غریب دیرآشنا

سلام ای دوست به رسم ادب به وبلاگت سرزدم ازوبلاگتون خیلی خوشم آمد به کلبه غریبانه ماهم سری بزنید دوست راگرسرپرسیدن بیمارغمست گوبیاخوش که هنوزش نفسی میآید!!! مقدمتان [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] بارااان عمراگرخوش گذرد زندگی نوح کمست وربه ناخوش گذرد نیم نفس بسیارست!!!!!!!