غرفه های استجابت

به نام حضرت دوستدر پناه حضرت دوست

/ 22 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسر جنگ‌نرم

سلام و خداقوت در جشنواره ايران1414 منتظر ثبت‌نام شما هستيم. WWW.IRAN1414.IR

ماری

سلام برادر دعا یادتان نرود بعد از مدتها ننوشتن با کلی سوال در خدمتتون هستم. خوشحال میشک از راهنماییهاتون استفاده کنم

سكوت فرياد

سلام.با مطلبي جديد در مورد مهران مديري و فراماسونها به روزم.خوشحال ميشم بهم سر بزنيد.نظريادتون نره.اگه خواستيد لينك كنيم يه پيام بده.

بابا عظیمی

با سلام امدم حالی از پسر عموی خوئم بپرسم که دیگه سراغی از ما نمیگیرد بشدت مخلصیم....التماس دعا

ندای فطرت

.آدرس وبلاگ ندای فطرت : http://www.aqaed.mihanblog.com/ امام صادق علیه السّلام: دوست ندارم جوان شیعه را جز در یکی از این دو حال ببینم؛ یا عالم (دانشمند) یا متعلم (دانش پذیر و خواهان دانش). که اگر چنین نکند کوتاهی کرده و اگر کوتاهی کند تباه ساخته است و اگر تباه سازد گناه کرده و اگر گناه کند در آتش ساکن می‌شود. به خدایی که محمد ص را به حق برانگیخت چنین است! المجلسی؛ بحارالأنوار، ج۱، ص۱۷۰ پیشاپیش ایام جانگداز اربعین حسینی بر شیعیان دلسوخته آن حضرت تسلیت می گوئیم . با سلام از عبارت و تصاویر زیبایتان استفاده بردیم . موفق باشید .

ستاره

سلام من وبلاگ شما هر از گاهی نگاه می کنم . شاید جز’ اولین لینک هایم هست . خیلی دلم می خواست شما هم من را لینک کنید .

م ر ی م

سلام اربعین حسینی رو تسلیت میگم. التماس دعا دارم [گل]

باران

اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی

محبان فاطمه (س)

در کربلا ابراهيم شهيد شد ، در کربلا يحيي دوباره شهيد شد ، در کربلا تمام انبيا شهيد شدند ، آنها که گيرنده شان قوي تر بود ، هفتاد هشتاد بار در کربلا شهيد شدند . آنها که گيرنده شان قوي تر بود ، در کربلا آنها هم " اِرباً اربا " شدند . آنها که گيرنده شان قويتر بود ، در کربلا دستشان قطع شد ، فرقشان شکافته شد . آنها که گيرنده شان قويتر بود ، همان افعال کربلا را در کربلا انجام دادند . در آيه قرآن داريم " فَمَن تَبِعَنِي فَاِنَّهُ مِنِّي" کسيکه از من تبعيت کند ، از من است . آدم (ع) از اهل بيت (ع) تبعيت کرد ، لذا ، از اهل بيت است . هر دردي بر اهل بيت وارد بشود ، آن کسيکه از اهل بيت است احساس مي کند.....