یحبهم و یحبونه

به نام حضرت دوست

 

فسوف یأتی الله بقوم یحبهم و یحبونه

سوره مبارکه مائده - آیه نورانی 54

 

مشهدالرضا نایب الزیاره شما هستم

 

در پناه حضرت دوست

 

************

پی نوشت:

ما به عنوان اعضای کوچکی از فضای وبلاگ فارسی چند پیشنهاد داریم:

الف- از همه وبلاگ نویسان مسلمان، متعهد و دلسوز دعوت می کنیم از این حرکت حمایت نموده و در مخالفت با این اقدام زشت مطلب بنویسند یا  این متن نوشته  را بازنشر دهند. همچنین در شبکه های اجتماعی در مقابل این اقدامات ساکت ننشینند و در صدد پاسخ دادن برآیند تا عرصه برای یکه تازی اینان مهیا نشود.

ب- (حدودا سه هفته دیگر) سوم رجب برابر با ۱۶ خرداد امسال، روز شهادت مولای ما حضرت امام هادی (ع) است که درود خدا بر او باد. پیشنهاد می شود تا آن روز درباره زندگی، سیره، کلمات و احادیث آن حضرت در فضای وبلاگ فارسی به صورت جدی بیش از پیش مطلب نوشته شود و از این تهدید به عنوان فرصتی برای شناساندن ابعاد شخصیت والای آن بزرگوار استفاده گردد. همچنین دوستان از مطالب یکدیگر که در این باره نوشته شده به هر نحو ممکن حمایت نمایند.

ج- از پلیس، دستگاه اطلاعاتی و قضایی و هر ارگان و نهاد مربوطه در کشور می خواهیم با مسببان این پدیده شوم و منتشر کنندگان آن در سایت ها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی برخورد جدی نموده و به مسدود کردن وبلاگ ها و یا فیلتر نمودن آنها بسنده نکنند. بدیهی است اقدامات موثر در این زمینه می تواند از هرگونه فعالیت های مشابه بعدی پیشگیری نماید.

 

/ 12 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهرو

ملتمس دعای خیرتان هستم. در پناه حق[گل][گل]

رعنا

سلام سید آسمونی خدا خیرتون بده با این اقدامتون اتفاقا چند تا پیج تو فیس بوک بود که گزارش تخلف دادیم و بسته شد اومدم اولا برای تبریک شروع خرداد و تبریک پیشاپیش تولدتون که البته به موقعش میرسم خدمتتون و اینکه بالاخره! دستی به وبلاگ غبارگرفته م کشیدم و به روز شدم التماس دعا

عقیق

سلام سید بزرگوار کاش جملات را میشد اینجا لایک زد(اولین پیام که خود شما گذاشتین) امیدوارم بتونیم انچه خداوند به امانت بدست ما سپرده را بدرستی پاس داریم و عمل کنیم که شامل بر تافتن روی معبود محبوب از خود نگردیم. در این روزها حملات شیاطین و شیطان پرستان بر مومنین خداوند بالا گرفته و در هر محیطی شاهد این حمله ها به شکل های متفاوت هستیم. چه حمله بر حیثیت و نام یک شخص و زیر سوال بردن مومنین در صحنه های داخلی و در عرصه های خارجی و چه در دنیای مجاز... [اوه] خداوند خودش بر مومنین نصرت و پیروزی عطا فرماید انشاالله. به محضر مولا که رسیدید به جای من خدمتشون عرض کنید: آمده ام ,شاه پناهم بده ... التماس دعای خیر. در پناه حضرتش مصون و موید.

سید محسن

امام علی (ع): مَن نَصَبَ نَفسَهُ لِلنّاسِ اِماما فَلیَبدَأ بِتَعلیمِ نَفسِهِ قَبلَ تَعلیمِ غَیرِهِ وَلیَکُن تَدیبُهُ بِسیرَتِهِ قَبلَ تَدیبِهِ بِلِسانِهِ وَ مُعَلِّمُ نَفسِهِ وَ مُؤَدِّبُها اَحَقُّ بِالجلالِ مِن مُعَلِّمِ النّاسِ ومُؤَدِّبِهِم؛ کسى که خود را پیشواى مردم قرار داده، باید پیش از آموزش دیگران، خود را آموزش دهد و پیش از آن‏که دیگران را با زبان، ادب بیاموزد، باکردارش ادب آموزد و البته آموزش دهنده و ادب‏آموز خود بیش از آموزگار و ادب‏آموز مردم، شایسته تجلیل است. (غرر الحکم، ح ۷۰۱۶)»

بسوی خدا

زهرا که از فروغش عالم ضیا گرفته دین نبی ز فیضش نشو و نما گرفته مریم زمکتب او درس حیا گرفته جشنی به عرش اعلی بهرش خدا گرفته سلام دوست خوبم این ایام فرخنده بر شما مبارک اللهم عجل لولیک الفرج[گل]

سارا

سلام . میلاد حضرت زهرا مبارک

ماری

سلام بر آنان که رفتند تا ما بمانیم سلام بر آنان که قامت در خون کشیدند تا ما قامت در مقابل ظلم خم نکنیم سلام بر آنان که از جان گذشتند تا ما سربلند باشیم سلام بر آنان که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم و سلام بر آنان راه و رسم ایثار و آزادگی را به ما آموختند سلام سید میلاد بانوی دو عالم بر شما و خانواده مبارک در حریم ملکوتی آقا ما را از دعای خیرتان بی بهره نگذارید

اثیر

سلام پیشواز ایرانسل،آوای انحطاط یا حق و با حق